פרחים בקנה

תמיכה רגשית בתושבי אזורי העימות לאורך זמן.

יוזמה מתחדשת - גיוס תשלום חודשי בשיטת הכל או כלום עד להגעה ליעד היוזמה

תמוך ביוזמה

תמוך ביוזמה

14% מומן
  • ₪ 28,864 גויס
  • 63 תומכים
  • 200,000 ₪ יעד חודשי לתקופה של 12 חודש
זמן שנותר לסיום הגיוס

אנא המתן

לחץ ותמוך ביוזמה

החיוב יתבצע רק אם היוזמה הגיעה ליעד , שים

פרחים בקנה

כידוע תושבים באזורים שונים בארץ, עמדו זמן לא מבוטל בחזית העימות הערבי- ישראלי. אזורים כגון ישובי עוטף עזה, תושבי ירושלים, תושבי גבול הצפון וכן אזורים נוספים, התמודדו עם תקיפות באוויר וביבשה (וגם מתחת ליבשה) ועם תחושת איום מתמשכת, שלא לדבר על טראומות ממשיות עם חשיפה לתקיפות מהצד האויב.

אדם שהוגדר בחדשות כנפגע חרדה נלקח לטיפול מיידי, אך אינו זוכה לליווי ארוך טווח על אף שאין ספק שתחושת האיום, חוסר הביטחון או החרדה עלולות להמשיך וללוות אותו לאורך שנים.

בפרויקט ייחודי זה אנו מציעים לכל אחד להיות שותף במימון תמיכה רגשית לתושבי החזיתות השונות, לאחר סיום הקצאת התמיכה שמממנת המדינה.

הזכאות תינתן לתושבים על פי פרמטרים מקצועיים של משרד הבריאות והרווחה ותינתן כהמשך ישיר להתערבויות הטיפוליות שקדמו.

לעיון נוסף ניתן לעיין באתר של עמותת פרחים בקנה

פרויקט זה הוא פרויקט מסוג מתמשך (הוראת קבע), משום שהפרויקט מתקיים לטווח ארוך. כמובן שמשך התרומה הינה בבחירתו הבלעדית של התורם.

בחרנו בציונות-סטארט, שהיא פלטפורמת מימון-המונים שנוצרה על מנת לשמש בדיוק ליוזמות כאלה. היתרון המהותי שלה במקרה שלנו היא שהיא מאפשרת תרומה בהוראת קבע

Support


לעמוד ב אנגלית

כתובת המייל שלך לא תפורסם

תגובות

שתף יוזמה

שתף את היוזמה על ידי העתקת שורת הקוד שלהלן והדבק אותה באתר שלך, בבלוג שלך או בכל מקום אחר באינטרנט.

<iframe src="https://www.zionutstart.co.il/campaigns/%d7%a4%d7%a8%d7%97%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%a7%d7%a0%d7%94/?widget=1" width="275px" height="480px" frameborder="0" scrolling="no" /></iframe>